teknik servis programı, cep telefonu servis programı, teknik servis programları, teknik servis yönetimi, servis takip, teknik servis takip programı, teknik servis formu örneği, teknik servis takip, bedava teknik servis takip, arızalı ürün takip programı, bedava teknik servis programı, cep telefonu teknik servis programı, arıza takip programı, online teknik servis programı, teknik servis yazılımı, servis, teknik servis program, online servis programı, servis takip programı, web tabanlı teknik servis programı, notebook servis programı, laptop servis programı, beyaz eşya servis programı, teknik servis

Teknik Servis Programı

Online Teknik Servis Programı

 

En uygun fiyatlı teknik servis takip programı

Ana Sayfa
Demo Kullan
Fiyatlar
Teknik Servis Programı
Hizmet24 Nedir?
İletişim

Hizmet24 Gizlilik Hakları ve Kullanım Şartları

  • Bize verdiğiniz üyelik bilgileri diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Hizmet24 sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • Hizmet24' e girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin, sizin bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.
  • www.hizmet24.com, Erbilgi Bilişim Sistemleri'ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. Kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.
  • Bu sitede başka sitelerin linkleri bulunabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.
  • Diğer birçok web sitesinde olduğu gibi, bu web sitesi otomatik olarak kullanıcıların bazı bilgilerini toplar; bilgisayarınızın İnternet Protokol adresi (IP) adresi, siteye giriş yaptığınız tarih ve zaman.

Hizmet24 © 2008
Sık Sorulan Sorular
Firma Üyelik Sözleşmesi
Müşteri Genel Şartları
Gizlilik ve Kullanım Koşulları