teknik servis programı, cep telefonu servis programı, teknik servis programları, teknik servis yönetimi, servis takip, teknik servis takip programı, teknik servis formu örneği, teknik servis takip, bedava teknik servis takip, arızalı ürün takip programı, bedava teknik servis programı, cep telefonu teknik servis programı, arıza takip programı, online teknik servis programı, teknik servis yazılımı, servis, teknik servis program, online servis programı, servis takip programı, web tabanlı teknik servis programı, notebook servis programı, laptop servis programı, beyaz eşya servis programı, teknik servis

Teknik Servis Programı

Online Teknik Servis Programı

 

En uygun fiyatlı teknik servis takip programı

Ana Sayfa
Kayıt Ol / Demo Kullan
Fiyatlar / Ödeme Yap
Teknik Servis Programı
Hizmet24 Nedir?
İletişim

Hizmet24 Gizlilik Hakları ve Kullanım Şartları

  • Bize verdiğiniz üyelik bilgileri diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Hizmet24 sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

  • Hizmet24' e girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin, sizin bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.

  • www.hizmet24.com, Erbilgi Bilişim Sistemleri'ne ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir. Kod ve yazılım dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

  • Bu sitede başka sitelerin linkleri bulunabilir. Bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

  • Diğer birçok web sitesinde olduğu gibi, bu web sitesi otomatik olarak kullanıcıların bazı bilgilerini toplar; bilgisayarınızın İnternet Protokol adresi (IP) adresi, siteye giriş yaptığınız tarih ve zaman.Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası


Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız alışverişleriniz SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 256 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Bilgi Toplama ve Kullanma


Sitenin çeşitli bölümlerinde çerezler (cookie) aracılığı ile kullanıcılardan bilgi toplanmaktadır. Bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.


Kredi Kartı Güvenliği


www.hizmet24.com sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Sitenin sol üst köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir. www.hizmet24.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. www.hizmet24.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. SSL Güvenlik Sertifikası servisi sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.Hizmet24 © 2008
Sık Sorulan Sorular
Firma Üyelik Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Müşteri Genel Şartları
Gizlilik ve Kullanım Koşulları